09 Aralık 2014

Hotiç Ayakkabı 2 Aylık Ayakkabının Tabanı Düştü.

2 ay önce Hotiç'ten aldığım ayakkabı tabanı bozuldu ve neredeyse düşme noktasına geldi. Ayakkabıyı via-port Hotiç mağazasından aldım. Bende mağazayla hiç uğraşmamak için ayakkabıyı direk Hotiç'e gönderdim. Baktılar incelemişler ve beni aradılar ayakkabınız yoğun yağış altında kaldığı için su almış ve açılmış dendi. Bunu da garantinin karşılamayacağı isterseniz tamir yapıp gönderebiliriz dendi. Kullanım koşullarını okumam gerektiği orada ayakkabıların su alması durumunda açılabileceği yazıyormuş.

Ali 1.339 Okunma

Cevaplar

  • Ali 09 Aralık 2014

    2 aylık ayakabıda nasıl bi kullanııc hatası olabilir merak ediyorum. Bu süre içindede hep o ayakkabıyı kullanmadım. Üretim hatası değil diyosunuz bende sadece normal insanlar gibi ayaykabıyı kullandım peki hata kimde ne olduda o ayakkabılar o hale düştü...kullanıcı olarak bunda benim hatam ne merak ediyorum. Bu durumdan hiç memnun kalmadım bidahada ürünlerini kullanmam Bilgisayar mühendisiyim ve işim herzaman nette oluyo bu konuda sosyal ortamdanda elimden gelen herşeyi yaparım.

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi09 Aralık 2014

    Sayın Yetkili Şikayete konu olan ayakkabıda imalata bağlı hata ve ayıp olmadığını,ürün iadesi,değişimi ile ilgili işlem yapılamadığını,müşteri memnuniyeti adına ayakkabıya onay dahilinde tadilat ve bakım işlemleri yapıldıktan sonra gönderim yapılacağını belirtmek isteriz. Hotiç

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön