25 Ocak 2014

Hotiç Ayakkabı 1 Ayda Tabanı Ayrılan Ayakkabının Değişimini Yapmadı.

Hotiç'ten Kasım 2013 sonu almış olduğum botun 1 ay içerisinde tabanı ayrıldı ve ayakkabıyı almış olduğum Suadiye şubesine geri götürdüm. Bu arızalı ürün için kesinlikle tadilat istemememe rağmen değişim yapılmadı. Şubeden fabrika numarasını alarak oradaki yetkili ile (F**** Hanım) görüştüm ve sıkıntımı bildirdim ama bana prosedürlerin böyle olduğunu söyleyip hiçbir yardımda bulunmadı.

Tadilat süresini de 21 iş günü olarak belirledi. Yani senelerdir alışveriş yaptığım firmadan 300 lira verip almış olduğum ayakkabıyı kış boyunca giyemiyor olmak ve kaliteli-güvenilir olduğunu düşündüğüm Hotiç'ten aldığım botun 1 ayda bu hale gelmesi mağdur edici ve üzücü bir durum.

Berk 174 Okunma

Cevaplar

  • Berk 30 Ocak 2014

    Kesinlikle senelerdir alışveriş yaptığım bir firmadan beklenmeyecek muamele ile karşılaştım.Eğer ki sıkıntı yaşadığımızda çözüm olamıyorsa neden markalardan alışveriş yapıyoruz ki?Bir sürü başka marka hiç sebepsiz, az hasarlı ürünlerin bile iade-değişimini yaparken Hotiç'in 1 ayda tabanı yarılan ayakkabının iade-değişimini yapmaması,bunu bırakın bu süreçte çözüm arayışında bile olmamaları çok yazık.Hotiç'ten ayakkabı almadan önce herkese birkaç kez düşünmesini tavsiye ederim.

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi25 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, Şikayete konu olan ürünle ilgili çözüm odaklı yardımcı olabileceğimiz konuları paylaştığımızı yardımcı olmadığımız kısımlara katılmadığımızı ,taban değişimi yapılabileceğini talep ettiğimizi ürünün tabanları değişerek işlem yapılacağını belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Hotç

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön