11 Şubat 2014

Hotels.com Sözlerinde Durmuyorlar!

Hotels.com yaptığı bir hatayı kabul edip telafisini hediye çeki ve ödediğim paranın iadesi şeklinde yapacağına dair söz vermesine rağmen hala hiçbir şey yapmadı. İlk şikayet telefonumun üzerinden 40 günden fazla zaman geçti.

Faturayı yolladım cevap yok, tekrar aradım almadık dediler bir daha yolladım. 48 saat içinde geri döneceğiz dediler, yanlıştan başka bir şey olmadığını gördüm. Şikayetim sonuçlanana kadar şirketin en üst kademesine kadar gitmeye kararlıyım.

Barış 1.375 Okunma

Cevaplar

  • Barış 17 Mart 2014

    Bu işin peşini bırakmadım ve Hotels.com un ingiltere deki müşteri hizmetlerini aradım. Durumu onlara da anlattım. Türkçe sözde destek veren ekiplerinin ne kadar yetersiz olduklarını, sözlerinde durmadıkları anlattım. Hotels.com un Türkiye temsilcisi expedia.com çalışanı ve bölge müdürü olan bayandan mail olarak attığım şikayetime geri dönüş alamadığımı anlattım. Onlar daha anlayışlı çıktı. Yaşadığım sorunun telafisi için hediye çeki gönderdiler. Hotel.com dan rezervasyon yaparken iki kere düşünün. Beni iki ay uğraştırdılar, o da benim bıkmadan hakkımı aramamdan dolayı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön