06 Şubat 2014

Hostmana.com Hesabı Kapatma Tehdidi

Sistemden backplarımı göremediğim için web sitemi kota aşımı nedeniyle sık sık kapatılıyordu. Sonra yazdığımız yazışmalar sonucu aşağıdaki yazıyı gönderdiler. Karar sizin.

"Backuplar bu şekilde gözüküyor bir sorun yok başka bir tarayıcı ile kontrol edin. Ayrıca hosting çalışmaktadır. Siz sorun olduğunu belirttiğiniz halde sorunun sizin devamlı backup almanız ve silmediğinizden olduğu gözükmüştür. Yani sorun sizden kaynaklanmaktadır.

Buna istinaden hala dava deyip bizi tehdit ettiğiniz için not düşülerek yenileme faturalarınız oluşturulmayacaktır. Lütfen hizmetlerinizi sözleşme tarihinden önce taşıma işlemlerini yapınız.
Eklentiler

D** O** - 05/02/2014 12:34"

Fuat 476 Okunma

Cevaplar

  • Hostmana.com Temsilcisi05 Mart 2014

    Müşterimize devalarca uyarıda bulunmamıza rağmen işlemlerini yapmamış ve sonunda haklı olduğumuz halde bize dava açacağını bildirdikten sonra. Kendisiyle fatura yenileme tarihinden sonra çalışmak istemediğimizi bildirmişiz bu normal bir durumdur. İki tarafda birbirinden mutlu değilse yenilememek her iki taraf için de en iyisidir. Websitesi için herhangi bir sorunu veya veri kaybı yoktur. Şikayet konusu tamamen gereksiz ve karalama amacındadır. İyi günler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön