26 Eylül 2017
Yorum Yap
#9548052

Hostinger.web.tr Sürekli Oyalıyorlar!

Hostinger'dan Hosting+Domain aldım. Bazı eksikler den dolayı iptal işlemi gerçekleştirmek istedim. Hostinger anasayfasına girerseniz 30 gün için de iptal etmek isterseniz sorgusuz sualsiz geri ödemeniz anında yapılacaktır yazıyor.


Fakat arkadaşlar sorununun ne olduğunu sorduğu zaman cevapların 2 gün sonra ekleneceğini söyledi. Bir oyalama politikası işlediler. Bende geri ödeme talep ettim. Ödemeyi anında yapacaklarını yazıyorlar reklamda fakat 2-3 gün sonra yapılacak diyorlar yine bir oyalama içindeler.

Okan 1.519 Okunma

Cevaplar

  • Hostinger.web.tr Temsilcisi09 Ekim 2017

    Müşteri Başarı ekibimizle olan yazışmanızı inceledim. Hesabınıza geliştirici erişimi ekleme özelliğini eksik bulduğunuz için iade istemiş olduğunuzu görüyorum. Temsilci de bu özelliğin hazır olduğunu yalnızca çevirilerinin tamamlanması gerektiğini ve dolayısıyla bugün veya yarın devreye girecek olduğunu belirtmiş. Yine de beklemek istemediğinizi iletmişsiniz ve iadeniz tarafımızca anında yapılmıştır. Ancak bilmediğiniz iadeyi tamamen bizim yapmadığımızdır. İadeyi size ulaştıracak olan bankalardır ve bankaların bazı prosedürler vb. gereği iadeleri iletmesi en az 2-3 iş günü almaktadır. İadelerin nasıl yapıldığı hususunda daha fazla bilgi için bankanızın müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımla, egehan d. Hostinger Türkiye

Ziyaretçi Yorumları