sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Pendik Hospitadent Sorunu!

Burak Burak09 Nisan 19:39

14.03.2020 tarihinde kardeşim bu hastanede muayene edildi, kanal tedavisi yapılmasına karar verildi. Peşin olarak 666₺ ödeme işleminden sonra geçici dolgu yapıldı, bir hafta sonrasına randevu oluşturuldu buraya kadar her şey normal. Randevudan bir gün önce arayarak hekimlerinin covid19 önlemleri sebebiyle izinde olduğunu, çalışmadığını söylediler. Kardeşimin dişinde ağrı olduğunu geceleri uyumakta zorlandığını söylesem de randevuyu iki hafta ertelemek zorunda kaldıklarını ilettiler. Koskoca hastanede bir tane mi hekim var diye işkillensem de anlayışla karşılayıp kabul ettim. Bu süreçte yapılan geçici dolgu aşındığından dolayı kardeşim iki hafta boyunca çok ağrı çekti. İki hafta sonrasında telefona randevu hatırlatma mesajı geldi, saat 20:00 de hastanede olmamız gerektiği ile ilgili. Saat 20:00 de hastaneye gittiğimizde hastanenin kapalı olmasıyla birlikte diş ağrısının vermiş olduğu sinir ikiye katlandı. Cama astıkları yazıda hastanelerinin 10:00-19:00 arası hizmet verdiğini bildiren yazı vardı. İletişim numarasından ulaşmaya çalıştım, ulaşamadım. Sonraki gün aradığımda, hekimlerinin hala çalışmadığını, randevu mesajının bilgileri dahilinde atılmadığını, otomatik geldiğini, ardından tedaviye devam edemeyeceklerini söylediler. 

Ben de doğal olarak ücret iadesi talebinde bulundum. Hastanelerinin muhasebe birimlerinin açık olmadığını, para iadesinin şu an için mümkün olmadığını birkaç hafta içinde iade edeceklerini söylediler. Kartaldaki r** hastanesine gidip 600₺ ödeyerek yeniden kanal açma işlemi yaptırdık. Oradaki hekim kanalın düzgün açılmadığını, baştan savma yapıldığını ve yeniden açılması gerektiğini söyledi. Kardeşim aynı acıyı tekrar çekerek tedavi oldu. Şu anda dişinde herhangi bir ağrı yok ve gayet memnun. 

Bir hafta sonra iade için tekrar aradığımda yine aynı şeyleri söylediler. Danışmadaki bayan ile telefonda biraz tartıştıktan sonra müdürümle görüşüp arayacağım dedi. Sonraki gün iade için hastaneye çağırdılar, 477₺ iade edeceklerini söylediler. Ben kendilerine 666₺ ödediğimi, bizi ne kadar mağdur ettiklerini söylesem de bana 480₺ verip 3₺ para üstünü isteyecek kadar kötüler.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler