Hospitadent Zirkonyum Alınan Ücret Hakkında

Neşe Neşe12 Eylül 17:16

Hospitadent Çamlıca zirkonyum kaplama dış yaptırdım. 1400 TL dış bası ücret istediler. Ağustos başı zam gelebilir dediklerinden 22 Temmuz işleme başladım 20 Ağustos gibi dişler takıldı. 11 Eylül tüm işlemlerim bitti parayı peşin ödedim. Eylül başı itibariyle zirkonyum kaplamada indirim yapıp fiyatı 1000 TL indirdiklerini öğrendim. Bana 12 adet zirkonyum kaplama yapıldı. Danışmadaki arkadaşlara sorduğumda sizin şanssızlığınız dendi ve yetkili görüşebileceğim kimsenin de olmadığı söylendi. aldığım hizmet ağustos ayında bitmiş olsa anlarım 11 Eylül de işlemlerim bittiğine göre bu indirimden ben niye yararlanamıyorum peşin ödeme yaptığından dolayı mı. İşin peşini bırakmayıp gereken her yere şikayet edeceğimden kuşkunuz olmasın yapılan yanlış düzelene kadar.  

 • - Görüntüleme
 • 2Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Oya 16 Eylül 17:10  

  Bu konuda yakın dostumun ful destekçisiyim ve işin ucunu bırakmayacağız. Kesinlikle geri ödeme bekliyoruz, pandemi döneminde devlet hastanelerine yönelmek neredeyse imkansızken binbir güçlükle ödenen yüksek ücretler kolay bir araya getirilmiyor. Pand

  • 1Destekçi
   Oya
  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Oya 16 Eylül 17:13  

  Pandemiyi fırsata çevirmeyeceğiniz düşüncesiyle hastanenizin ismine layık davranmasın bekliyoruz. Konun yakın takipçisi olup göstereceğiniz duyarlılığa karşın sosyal platformda da paylaşımcı olacağim.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler