Hospitadent Yanlış - Geç Tanı İade Edilmeyen Ücret

Ecem Ecem06 Temmuz 16:30

Covid için alınan önlemler bu kadar arttırılmamışken dişimde ufak bir kırılma olması dolayısı ile evime de yakın olmasından Hospitadent Mecidiyeköy hastanesine tedaviye gittim. Orada görevli olan Dr... İlgilendi. Daha önce de bir çok kez dişlerim için film çekilmiş olup o gün de kırık olan dişim ile ilgilenildi. Dişe kaplama yapılması gerektiği söylenerek ölçü vs alındı. Bu süre içerisinde de diş etimde. Şeklinde ufak şişlikler oluyordu. Bir süre sonra kaplatmaya gittiğimde t***t... İsimli doktor kaplamanın yapılamayacağını ve dişe yeni kanal tedavisi gerektiğini belirtti. 

Bende neden dişten ölçü alındığını ve bunun önceden görüntülenemediğini sordum. Kendisi de kendi tarafından ufak bir açıklama yaptı. Bana aylar sonraya randevu verildi. Bende bir aracı vasıtasıyla özel bir klinikte diş işlemimi gerçekleştirdim. Ve doktorumun söylediği kanal tedavisi gerekliliğinin tespit edilememesinin mümkün olmadığını ve vaktin değerli olduğu. Ben yanlış tedavi ile birlikte Hospitadent Mecidiyeköy yüzünden dişimi kaybedebilirdim... 

Daha sonra bir çok kez arayarak onlara güvenmediğimi diş tedavimi yaptırdığımı ve daha önce kaplama yapılmadan ödemiş olduğum 525 TL'nin tarafıma iadesini istedim. Kendileri ölçünün alındığını bir çok şeyi bahane ederek iadenin yapılamayacağını o ücreti orada başka tedavide kullanabileceğimi belirttiler. Dişin hazır olup iadenin yapılamayacağı belirtiliyor ama o dişi kullanmadan başka tedavide o bakiyeyi kullandırabiliyorlar.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler