Hospitadent Sürekli Kırılan Zirkonyum Kaplama

Esra Esra04 Haziran 20:42

2019 aralık ayında Hospitadent Bağcılar hastanesine gittim. Tek 1 tane dişimi kaplamak için tedaviye başladık. Hem estetik olarak güzel hem daha sağlam diye zirkonyum kaplama önerdi doktor. Zirkonyum kaplama porselen kaplamadan daha pahalı ve tedavim bitmeden tüm ödememi yaptım ancak 6 aydır tek bir tane dişimin kaplaması bitmedi. 6 aydır zaman zaman dişsiz, zaman zaman ise sürekli kırılan geçici dış ile duruyorum. Bu 6 aylık süreçte sayısız kez hastaneye gidip geldim. Kaplama sayısız kez düzeltilmek üzere labaratuvara gitti geldi. Daha dişçi koltuğunda doktor dışı takarken zirkonyum kaplama kırıldı. Yenisi yapıldı geldi, yine kırıldı. Şu an 3 Haziran 2020 ve yine yenisi gelen zirkonyum kaplama kırıldı. Bu kadarı tesadüf ya da şanssızlık değil artık kalitesizlik. İnsan sağlığı ile uğraşıyorsunuz, parasını alıp bu kadar kalitesiz ürün kullanmaya utanmıyor musunuz?

Cevaplar

profile-icon Esra 27 Haziran 16:15

Şikayetimin ardından telefonla hospitadenti arayıp para iadesi talep ettim. Bugün itibari ile yanıt aldım. Öncelikle hastanelerinde doktoru değiştirerek tekrar tedavi etmek istediklerini söylediler. Doktorumla ilgili şikayetim olmadı. Sorunun laboratuvar olduğu söylediler ve tekrart tedavi için oraya gitmek istemediğimi, para iadesi talep ettiğimi başka yerde tedavimi devam edeceğimi söyledim. Olumlu dönüş aldım.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Kuzey 16 Haziran 13:07  

    Vallahi iyi ki yorumları okudum bende implant düşünüyordum 6 tane lazımmış sonrada zirkonyum kaplama düşünüyordum 13 tabe ama bir tane dişi doğru düzgün yapamayan hastaneye gidilmez vazgeçtim

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler