08 Mayıs 2013

Hospitadent Randevu Saatine Uymuyor!

"4/5/2013" saat 16:00 da kızımın randevusu için Çamlıca Şb. gittim fakat bizi almak yerine 15:30 hastasını aldılar ki hasta bizden sonra gelmişti. Kızımın tedavisine 16:25'de başlandı, ıyıkı çabuk bitti yoksa 5'e kadar bile bekleyebilirdik.


Bunun için şikayet dilekçesi doldurdum ve ayrıntılı sebebini sordum fakat dönüş olmadı daha sonra telefonla aradım be bunun üzerine bir gün sonra bana çocuk hastalarda ikna etmek için tedavi uzayabiliyor ondan kayma oldu gibi bir geçiştirdiler.


Randevusuz hastalar aldıklarına kaç kez şahit oldum. Ayrıntılı günlük plan ve iş bloğunu istememe rağmen hiç açıklama yapmadılar. Randevu teyidi için arama yapılırken gecikme hakkında hiç bir bildirim yapılmıyor.

Hüseyin 1.189 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin24 Mayıs 2013

    "18/05/2013" tarihinde daha önce yapılan geçici dolgu alınarak kalıcı dolgu yapımı için mecburen "9:00" 'da olan randevüye gittik ama yine 9.20 de içeriye alındık. Hiç itiraz etmedim (işe yaramıyor) artık kızımı başka bir diş hekiminde edecek. Eğer paranız fazla ve bekletilmekten hoşlanıyorsanız Hospitadent'i seçebilirsiniz. Paranızla rezil olmak için birebir bir diş hastahanesi tavsiye ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön