Hospitadent ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Abdulmecit'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Hospitadent Pendik Doktorun Tavrı Ve Diş Problemlerim

20.230görüntüleme
Abdulmecit
Abdulmecit 14 Ağustos 2017 15:13

11.01.17 tarihinde sol ön ve arka dişime kaplama yaptırmak için Pendik Hospitadent 'e gittim. Doktorum M** A** 5000 TL fiyat vererek tedaviye başladı. Ağrımayan ve hiçbir şikayetim olmayan dişlerim tedavi sırasında sürekli ağrı ve sızı yapmaya başladı. Israrla doktoruma şikayetimi söylediğim halde, bunun alışma süreci ve diş eti hassasiyeti olduğunu söyledi. Bu süreçte sağ tarafımda yemek yediğim için sağdaki dişim kırıldı.

Alttaki iki protez dişim çıktı. Doktorum benimle o kadar ilgiliydi ki tedavi sırasında bana hangi dişimi yapıştırdığını sordu. Sert bir şey yemeli miyim diye sorduğumda ''ye ye bir daha paranı alırız '' diye konuştu. 8 ay gibi bir süre geçmesine rağmen hala tedavim bitmedi. Bir sonuç alamadığım gibi, birçok diş problemiyle karşı karşıya kalıp migren ataklarım devreye girdi. Başhekime durumu söylediğimde ''istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz ''dedi. Hiçbir tedaviden sonuç alamadım ,mağdurum.

Abdulmecit
Abdulmecit14 Ağustos 2017 15:03

Ayrıca diş kemiklerimde de erime var farklı bir hastaneye gittiğimde bunun için bana özel ölçü alınması gerektiğini söyledi. Pendik Hospitadent başhekimine bana tedaviden önce diş kemiklerimde erime olduğunu söylenmesi gerektiğini söylediğimde aslında söylenmesi gerektiğini fakat her hastanın farklı talebi olduğunu söyledi. Diş Eti doktoruna yönlendirildiğimde bana tekrardan fiyat çıkarıldı.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler