Hospitadent Ortodontik Tedavimiz Yarım Bırakıldı

Cihan Cihan04 Mart 15:45

Hospitadent Fatih şubesinden ödemesini yaptığımız ve tedavi süreci devam ederken doktor değişikliği sebebiyle tedavisi sonlandırılan ve diş teli sökülen tedavimiz yarım bırakılmıştır. Kurumla yaptığımız görüşmelerde ek ücret talep edilmiş, ücretsiz yardımcı olmayacaklarını belirtmişlerdir. Hem ben hem de kardeşim ödemeyi peşin olarak yaptığımız halde, ortodontik tedavimiz yarım bırakıldığı için mağdur durumdayız.

Kurum tarafından gerekli aksiyonlar alınmaz, tedavi ek ücret talep edilmeksizin sonlandırılmaz ise Sağlık Bakanlığı'na şikayet edeceğimi üzülerek belirtmek durumundayım. Ayrıca mağduriyet acil bir şekilde çözülmez ise şayet Sağlık Bakanlığı'na şikayetin yanında maddi ve manevi tazminat davası açacağımı da üzülerek belirtmek durumundayım. Çünkü bu artık psikolojik olarak da yani manevi olarak da fazlasıyla canımızı sıkmaya başladı.

 • - Görüntüleme
 • 2Destekçi
 • 2Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Serhat 11 Temmuz 23:50  

  Şikayetinizin son durumu nedir acaba? Ben de hastaneye karşı aynı durumla karşı karşıya kalabilirim. Benim de tel söküldükten sonraki plak tedavisinde her yeni plakta ön dişim öne doğru kayıyor ve her söylediğimde ona Yapacak bir şey yok diyorlar.

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Sevda 02 Eylül 10:27  

  Ortodontist serbest olarak 1-2 gün gelemez kliniğe yasak, diploması duvarda asılı olmak zorunda. Ortodontistin adı nedir? Diş hekimleri odasına nerede kayıtlı olduğunu öğrenin size söylerler, dünyanın parasını verdiniz eminim yazık hakkınızı arayın

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler