30 Mayıs 2016
#5577139

Hospitadent İğne Ucu Kadar Kullanılan Dolgu Ücreti!

24.05.2016 tarihinde eşimin ön dişinin ucunda önceden yine aynı hastanede yapılmış dolgu çok küçük yerinden kırıldı. Daha önce hizmetlerinden, bilgilendirmelerinden memnun kalmıştık. Kırılma sonrası diş hava aldığı için ağrısı dayanamadığı bir seviyeye ulaştı. Hastaneye gittiğimizde doktor müsaitti ve hava alan kısıma çok çok küçük dolgu koyarak onarım gerçekleştirdi.


5 dakikadan daha az süren bu işlem sonrasında, doktor beyin ısrarla dolgu onarımı demesine rağmen, masada oturan arkadaş sorduğumuz sorulara cevap bile vermeden normal dolgu ücreti olan 165 TL'yi bizden tahsil etti. Eşim sağlık memuru olmasına rağmen önceden uyguladıkları indirimi de uygulamadı. Daha önce ücret dahi alınmayan nokta büyüklüğündeki dolgu için şimdi neden bu fiyat? Lütfen bu duruma bir açıklık getirip, mağduriyetimizi giderin.

Ergün Ergün 5.909 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ergün06 Haziran 2016

    Memnuniyet anketi yapacağınıza önce sıkıntısı olan müşterilerinize yardımcı olun. Bu vurdumduymazlıkla para tuzağı şirketiniz çok yaşamaz.

  • Ergün02 Haziran 2016

    Şikayetlere cevap verme oranı aslında müşteriye ne kadar önem verdiklerini belli ediyor. Olayı yaşadığımız geceki umursamaz hava meğer hep varmış!

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler