Toplam çözüm sayısı
..
Horus Paradise Side ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Horus Paradise Side Türklere Değer Vermiyor

4.285görüntüleme
Ayblg
Ayblg 24 Temmuz 2019 15:11

Her müşteriye göre yorumlar değişiyor, bak burada da iyi yorum var gibi düşünülmesin lütfen. Çünkü otel içinde bile kötü yorum yapmayın, sonra düzeltmek için fake hesaplardan iyi yorum yapıyoruz diyorlar.

15.07.2019- 19.07.2019 tarihleri arasında annem ve ben konakladık. İlk karşılama otogardan taksi ile otele geçtik ilgi sıfır odamızı asansörün içerisinde katlardaki oda numaraları yazarak bulduk valizlerimizi taşıdık. Belboy hizmeti turistlere sunuluyor yani onlar öncelikli. Uçakla gidecektik ama bize havalimanından servis yok denildi. 11 saat otobüsle geldik meğer servis varmış ama telefonda bilgisi verilmiyormuş. Ultra her şey dahil bir otel 7/24 ye, iç yani.

Yemek bölümü çok düzensiz pis kokuyor ve yemekler tamamen vasat inanın bana. Turistlere göre süper olabilir. Tavuk ve balık bizi kurtardı diyebilirim. Tabi bir de sahildeki pideci amca. Otel konum anlamında harika denize sıfır mantığı otelin denizin orada da villalarının olmasından kaynaklı ana binadan denize bayağı yürüyorsunuz. Ama akşamları yürüyüş yaparak muhteşem gezebilirsiniz. Animasyon eğlenemedik maalesef yemin ederim her yıl en az 3-4 otele giderim tatile Ultra her şey dahil geldim ama pişmanım.

Misafirsiniz ama otel yönetimi ve güvenlik taksiyle gidince içeri almıyor valizleriniz içinde taksiyi yine içeri almıyor. Dedikleri şu; yasak, güvenliğin önüne çıkıp bekleyin tabi yine yardım yok. Denizi harika yalnız su sporları tam dibinizde ve jet ski tekneler sürekli hareket halinde o yüzden dalgadan giremiyorsunuz açılınca iyi ama kıyıda duramazsınız. Bunca olumsuzun yanında bir olumlu yazayım temizlik harika. Sabahları asansörlerden 1 tanesini kullanım dışı bırakıyorlar saatlerce bekleyebilirsiniz asansörü. Bu arada Türklere değer yok.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler