Horus Paradise Side Çalışanların Saygısızlığı Ve Otelin Umursamazlığı

Ali Ali29 Eylül 12:55

17 Eylül tarihinde balayı olarak yer ayırttırdım. Otele gittiğimde odayı teslim alırken balayı bilgisinin olmadığını ve sonrasında istersek yapacaklarını söylediler. Bizde yapmalarını isteyip kabul ettik yemek yemeye gittiğimizde geri dönüp odayı teslim aldığımızda hiçbir şekilde bir şey hazırlamamışlar telefon ettiğimizde ise hala gün içinde hazırlayacaklarını söylediler.

Çalışanlarından F***u*** bizzat git şikayet et ismim bu diyen vatandaş eşyaları taşımaya araçla giderken elimde kolayı görüp bağırmaya başladı kolayı dökersiniz kolayı niye aldınız gibisinden sözlü tartışmaya girdi ve sonunda git istediğin yere şikayet et adım bu diyerek Devam etti. Otelden hiç memnun kalmadım resepsiyonun hiçbir şey umurumda değil otele yerleşmişiz daha balayı odası hazırlayacaklarını söylüyorlar çalışanları bir o kadar saygısız.

Oteli tutarken ala kart vereceklerini söylediler almaya gittiğimizde Yapacak bir şey yok ayın 22'sine kadar dolu dediklerinde memnuniyetsizliğimizi belirttiğimizde ise aynı şekilde onunda şikayet edin Yapacak bir şey yok diyerek konuşmayı kestirip atması çok garip pazar verip hizmet alıyorsunuz ve o hizmetleri size vereceklerini söyleyip vermiyorlar üsluplarında nda belli oluyor. Bedavada deseler gitmem pişmanım verdiğim bütün para boşa gitti.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler