Horoz Lojistik'te Kargom Kayboldu!

Yakup D. |

06/06/2015 tarihinde Hepsiburada com'dan aldığım üçlü ankastre set aynı gün kargoya verildi. 08/06 205 tarihinde kargo takibi ekranına baktığımda ankastrenin fırını başka bir şehre gittiğini gördüm Horoz Lojistik'i aradığımda ürün yanlışlıkla gittiğini ve ürünü en kısa zaman göndereceklerini söylediler. Fakat hiçbir ilerleme olmadı daha sonra birçok arama yaptıktan sonra ürünü Hepsiburada'ya iade edeceklerini söylediler.

Defalarca aramama rağmen hiçbir ilerleme olmadı ve 16/06/2015 tarihinde aradığımda ürünü kaybettiklerini söylediler ve Hepsiburada'dan yeni ürün isteyeceklerini söylemelerine rağmen bu tarihe kadar geri dönen olmadı ve teslim edileceğine dair umudum da kalmadı.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kayıp Kargo/Gönderi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yakup D.
  29 Haziran
  15:25

  Firma tarafından Hepsiburada üzerinden yapılacak denilen ödeme yapılmıyor Hepsiburada horoz kargodan cevap bekliyoruz diyor. Horoz kargoyu arıyorum sizer dönülecek deniyor dönülmüyor. Ne zaman ödseme yapılacağına dair hiçbir bilgi alamıyorum.

 • 26 Haziran
  12:41

  Sayın Yakup D,

  Sipariş verdiğiniz ürünün fatura tutarı tarafınıza D-market üzerinden iletilecektir.

  Faturanızda belirtilen tutar haricinde tarafınıza harici bir ek ödeme yapılamayacaktır.

  Saygılarımızla.

 • Yakup D.
  25 Haziran
  21:48

  Horoz kargo ile yaptığımız telefon görüşmesinde bana fatura bedelinin ödeneceğini söylediler fakat ben ürünü aldığımda ürün 1699 TL idi şuan ürün 1999 TL yani ürün 300 TL zamlandı tamamen hata horoz kargoda olduğu halde ben niye 300 TL fark ödeyeyim. Baştan ürün zamlanmadan beni ürün gelecek diye oyalamasalardı ben iptal edip yenisini alırdım. Ürünün şuanki ücreti olan 1999 TL yarın saat öğlen 12:00 a kadar ödenmez ise her türlü yasal yollara başvuracağım. Bu iş için harcadığım mesai ve ettiğim telefonları saymıyorum yeter artık.

 • 22 Haziran
  13:46

  Sayın Yakup D,

  Tarafınıza yardımcı olma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederiz.

  Öncelikle yaşadığınız mağduriyetten dolayı özürlerimizi sunuyoruz.

  Telefon görüşmemize istinaden sipariş verdiğiniz ürünün bedeli Hepsiburada.com aracılığı ile tarafınıza iade edilecektir.

  Anlayışınız için tekrar teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla.