04 Ağustos 2016

Horoz Lojistik Ürün Teslim Edilmiyor!

12.07.2016 tarihinde aldığım ürünümün hala teslimi yapılmadı. Üstüne üslük müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen, doğru bilgiyi alamadım. Yaklaşık 1 haftadan beri ürünüm saat beşe kadar teslim ediliyor ama fiilen bir icraat yok.


Benim de lojistik bölümünde çalışmama istinaden, böyle bir teslimat anlayışı böyle bir hizmet kalitesi anlayışını görmedim. Saygısız müşteri ilişkileri temsilcilerinin de olması gözardı edilemez.
Umarım bir daha asla karşılaşmayız... .

Büşra 337 Okunma

Cevaplar

 • Büşra04 Ağustos 2016

  Merhaba, takip numaram yok Siemens internet sitesinden alışveriş yaptım. Dün defalarca müşteri hizmetlerinizi arayıp iletişim kurmama istinaden ürünümü alabildim. Sizinle çalışan firmalardan bir daha asla alışveriş yapmayacağım. Umarım hizmet anlayışınızı geliştirebilirsiniz. Sizin bu tutumunuz maalesef çalıştığınız firmaların da prestij kaybına neden oluyor...

 • Horoz Lojistik Temsilcisi04 Ağustos 2016

  Sn. Büşra T, Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Size yardımcı olabilmemiz adına ürünü sipariş etmiş olduğunuz firma ve gönderi takip numaranızı bildirmenizi rica ederiz. Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür eder, İyi günler dileriz.

 • Büşra04 Ağustos 2016

  Şikayetimin hala yayınlanmamasıyla ilgili problemim var, lütfen yayınlanmasını sağlar mısınız?

 • Büşra03 Ağustos 2016

  Neden hala yayınlanmıyor?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön