02 Kasım 2017 #9749788

Horoz Lojistik  Söz Verdikleri Zaman Diliminde Teslimat Yapmıyorlar!

4 gün önce Media Markt' tan aldığım ürünüm için bugün tarafıma Horoz Lojistik tarafından ulaşıldı ve 1,5 saat içerisinde ürünümün teslim edileceği söylendi. Yaklaşık 4 saattir bekledikten sonra yetkili tarafından kaza çalışmasından dolayı sokağınıza giremiyoruz cevabı aldım. Sokağımda herhangi bir kazı çalışması veya başka bir durum söz konusu bile olmayıp bugün adresime nakliye aracı dahil birçok teslimat yapıldı. Açık bir şekilde yalan söylemelerine rağmen durumu izah ettim ve geri dönemem bundan sonra, isterseniz ürününüzü iptal edebilirsiniz cevabı aldım. Bundan böyle ne Media Markt ne de Horoz Lojistikle asla ve asla alışveriş yapmam.


Ürünümü de iptal ettim. Gereken diğer tüm mecralara da gerekli şikayetleri yapacağım. Şikayetimin altına herkese yaptığınız kopyala yapıştır cevaplarınızdan birisini de istemiyorum!

Ece 269 Okunma

Cevaplar

  • Horoz Lojistik Temsilcisi02 Kasım 2017

    Sn. Ece Çifter Ş., Yaşanan gecikmeden dolayı özürlerimizi sunarız. Belirtmiş olduğunuz hususlar tarafımızca dikkatle incelenecek ve gerekli iyileştirmeler sağlanacaktır. Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür eder, İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön