31 Ekim 2016 #6813814

Horoz Lojistik Hasarlı Buzdolabı

06.10.2016'da İdeal.com internet adresinden aldığım LG marka buz dolabının üst ve alt kapaklarında darbeler olduğunu gözlemledim. Darbeler ceviz büyüklüğünde ve içe göçük durumda. Hemen site yetkilileriyle bağlantıya geçtim. Bulunduğum bölgede LG yetkili servisi çağırmamı istediler, LG yetkili servisi rapor tutarak ürünün hasarlı olduğunu belirtti. İdeal.com yetkilileri konu üzerinde çalıştıklarını çözüm aradıklarını belirttiler.


Alt ve üst kapaklarını değiştirsek kabul eder misiniz diye sordular onu da kabul ettim. Kapakların fiyatını öğrenmemi istediler onuda sordum toplam 420 TL yarısını da ödemeyi kabul ettim. Mağdur durumda olduğumdan, vaktimin çok fazla kalmayışından sebep neredeyse yeni buzdolabı bakmaya başlayacağım. İdeal.com ve Horoz Lojistik iş birliğinin sonucunda hasarlı bir buzdolabım oldu 2.el alsaydım daha iyiydi.

Alkan 660 Okunma

Cevaplar

  • Alkan06 Kasım 2016

    Sayın yetkili elimde ürünün teslim edildiğine veya tarafınızda ürün teslim edilmiştir yazılı imzalı bir belge var mı incelemeleriniz çok yanlış biçimde yol almaktadır.

  • Horoz Lojistik Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sn.Alkan G. Araştırmalarımız neticesinde sistemlerimizde ürüne ait herhangi bir hasar tutanağı mevcut değildir..Ürünler sağlam olarak sevk edilmiş ve sağlam olarak teslim edilmiştir. Bilgilerinize sunarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön