Horoz Lojistik Geciken Kargo

Süleyman Süleyman20 Şubat 10:39

14.02.20020 tarihinde Hepsiburada firmasından aldığım ürün 1 hafta geçmesine rağmen elime ulaşmadı. Çağrı merkezlerini aradığım zaman şu gün bugün diye gün verdiler ürün çıkmadı yola. Genel müdürlüklerini aradım hiçbir birim telefona yanıt vermediler 10 15 dakika bekledim yinede açmıyorlar bu kadar sorumsuz bir lojistik firması görmedim ben. Takip no. 0150 9041 833.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Süleyman 24 Şubat 09:39

17.02.2020 tarihinde Horoz Lojistik firmasının Gaziantep birimine gelen kargom tarafıma kasıtlı olarak teslim edilmemektedir. Bu firma ile kesinlikle çalışılmamalı. Bir kargo 10 gündür nasıl bekler defalarca arayıp şikayet etmeme rağmen firmanın hiç umurumda bile değil. Hepsiburada firması yazık yazık

profile-icon Süleyman 20 Şubat 11:09

Hepsiburada firması bu lojistik firmasını bırakması lazım yoksa daha çok sorun çıkacak ve millet sizi de bırakacaktır

profile-icon Süleyman 20 Şubat 11:06

Firma tarafından aradılar. Fakat hiçbir çözüm üretmedikleri gibi ürünün çıkacağı günü dahada ileri tarihe attıklarını söyleyip dalga geçtiler resmen. Pes doğrusu.

Horoz Lojistik Logo Horoz Lojistik 20 Şubat 10:58

Sn. Süleyman B., Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Öncelikle karşılaşmış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Lojistik Merkezi’ne, ürününüzün mümkün olan en kısa sürede adresinize teslim edilmesi adına gerekli yönlendirmeler sağlanmıştır. Teslimatınız takibimizde olup en kısa sürede yapılacaktır. Belirtmiş olduğunuz hususlar tarafımızca dikkatle incelenecek ve gerekli iyileştirmeler sağlanacaktır. Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür eder, İyi günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler