1 g
Yorum Yap
#11856462

Horoz Lojistik Gece 23.00'da Teslimat Yapılması!

Çetmen mağazasından satın almış olduğumuz çeyiz alışverişimiz maalesef ki Horoz Lojistik tarafından teslim edilecekmiş. Horoz Lojistik firmateslimat için herhangi bir saat aralığı veremeyen, çalışanların birbirinden bihaber olduğu, şoföre ulaşamadıkları için teslimatın ne zaman yapılacağını bilmeyen fiyasko bir firma. Ayrıca müdür olarak geçinen M-- bey'de bir o kadar kaba ve işini yapamayan sözde yetkilidir.


Yalvar yakar teslimatın saat 15.00'den sonra yapılacağını öğrendik ve belirtmeleri üzerine teslimat adresine 12.00'de gittik. Gün içerisinde defalarca kendilerini aramalarımıza rağmen gerekli bahaneler ile bizi oyaladılar, gece 23:00'de gelip koltukları getirdiler.


Gelen ustalarda rahat bir şekilde teslimatı gerçekleştirdiler ve komşuları rahatsız ederek işlerini sonlandırdılar.


Bu kadar işine özen göstermeyen ilgisiz ve bilgisiz firma görmedim. Horoz Lojistik pişmanlıktır.

Aslı Aslı 129 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Horoz Lojistik Temsilcisi1 g

    Sn. Aslı K., Öncelikle karşılaşmış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Söz konusu durum ve davranış tarafımızca da kesinlikle kabul edilebilir değildir. Şikayetiniz detaylıca incelenmiş olup bölge yetkililerimize gerekli yönlendirmeler yapılmıştır. Devam eden süreç içerisinde araç sürücüsünün de beyanına başvurulacak ve akabinde gerekli görülmesi durumunda cezai yaptırımlar söz konusu olacaktır. Duyarlı davranış ve geri dönüşünüz adına teşekkürlerimizi sunar, İyi günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları