Horoz Lojistik 10 Gündür Kargomu Teslim Etmiyor!

Doğan Doğan2 hafta önce

Hepsiburada' dan almış olduğum Sipariş No899 884 129 t Designo Tanyeli Mutfak Kiler Dahil 320 cm ürünün 15.06.2020 tarihinde Horoz Lojistik firmasına verilmiş olmasına rağmen 10 gündür şahsıma teslim edilmemiştir. Dolabın teslimi için korana virüsünü bahane eden Horoz Lojistik bahaneyi bırakıp ini yapsın.

Cevaplar

profile-icon Doğan 2 hafta önce

Almış olduğum dolap; kiraya verilecek daireye monte edilecek olup, kiracının eve taşınması sırf sizin kargo teslimini geciktirmiş olmanızdan dolayı 15 gün ileri bir tarihe ertelenmiştir. Hem kiracının hem benim bu mağduriyetten dolayı 300 TL kiradan 150 TL aidattan zararımız olmuştur 450 TL lik mağduriyeti nasıl karşılıyacağınızı doğrusu merak etmekteyim.

Horoz Lojistik Logo Horoz Lojistik 2 hafta önce

Merhaba Doğan A., Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Öncelikle karşılaşmış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Lojistik Merkezi’ne, ürününüzün mümkün olan en kısa sürede adresinize teslim edilmesi adına gerekli yönlendirmeler sağlanmıştır. Teslimatınız takibimizde olup en kısa sürede yapılacaktır. Belirtmiş olduğunuz hususlar tarafımızca dikkatle incelenecek ve gerekli iyileştirmeler sağlanacaktır. Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür eder, İyi günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Doğan 1 hafta önce  

    Bu şirketlere yaptırım uygulayacak bir merci yok mu bunlar kelle kesen kel vezir misali milletin parasını alıp vurdumduymaz cukka mı edecekler bu ne biçim düzendir yav

  • profile-icon İbrahim 2 hafta önce  

    Benim 2 ay oldu :d

  • profile-icon Mustafa 2 hafta önce  

    Senin 10 gün olmuş, benim tam 1 ay oldu hala kargom teslim edilmedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler