06 Mayıs 2016

Horoz Lojistik Ürünü Saatinde Getirmeyeceklerini Söylüyorlar!

Günler öncesinde internetten bir ürün almıştım ve epey zamandır bekliyorum. Nihayet ürünüm Horoz Lojistik ile bana gönderiliyor fakat çarşamba ve perşembe günü beni arayıp cuma akşam 18:00'de ürünümü getireceklerini söylemlerine rağmen ve ben de tüm işlerimi buna göre organize etmeme rağmen, bugün beni öğlen vakti, işimin ortasında arayıp, biz geldik kapıdayız ve gelmelisiniz, ürününüzü akşam 18; 00'de getiremeyiz, onu size kim dedi diyorlar.
Bu nasıl bir olay anlamadım. Biz mecbur muyuz gel diyince gelmeye? Biz neden randevu veriliyor o halde? Yaptığımız tüm konuşmalarda evde olabileceğim nadir saat dilimlerini belirttiğim halde bu nasıl bir çalışma anlayışı? Ve bana bir lütufmuş gibi hafta sonu planımı çöpe attırıp cumartesi öğlen getiririz diyorlar. Amirim böyle dedi diyor bana savunma olarak. Bu kadar mı zor bir ürünü 10 kez getireceğinizi belirttiğiniz saatte getirmek?

Erdal 170 Okunma

Cevaplar

  • Erdal21 Ekim 2016

    Özelde konulunca öyle demiyorlar, burada müşteriyi haksız çıkarıyorlar. Kimse bunları yemez!

  • Horoz Lojistik Temsilcisi06 Mayıs 2016

    Sn. Erdal E. Adınız ile sorgulama yaptığımızda sistemimizde kayıtlı bir teslimat bulunamamaktadır. Yedi haneli bir harf ve altı rakamdan oluşan gönderi takip numaranızı tarafımızla paylaşmanız dahilinde size yardımcı olmak isteriz. Gönderi takip numaranızı ürünü satın almış olduğunuz firma ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür eder, İyi günle dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön