27 Ekim 2016

Horoz Lojistik Teslimatta Yaşanan Sorunlar!

Bosch XXL buzdolabımızın değişim kararı verildikten sonra Horoz Lojistik'le yaşanan sorunlar şunlardır;
teslim tarihi ve teslim saatlerine uymadıkları gibi iletişim numaralarından aradığımızda "Bir dakika ilgiliye aktarıyorum" diyip hattan düşürmektedirler. Teslimat yapılacağı gün izin alıp kendilerini beklediğimizi belirttiğimiz halde teslim etmediler ve daha dolabın yola çıkmadığını söylediler. Tekrar izin alıp 2. kez beklediğimizde bir kez daha izin alın gibi dalga geçercesine cevaplar aldık.

Teslimat için geldiklerinde servisi bekleyemeyeceklerini 5 dakika içinde ayrılacaklarını belirterek kamyonet ayrılmıştır. Yoğun bir telefon trafiğinden sonra kamyonet geri dönmüştür. Call center'daki çalışanlardan şikayetçiyim ve yetkili olarak aktarılan kişilerden de şikayetçiyim. İ*** Hanım ve 17 u*** 4 plakalı araçtaki arkadaşlara teşekkürler. Çözüm odaklı çalışmayan bir şirket maalesef.

Cem 806 Okunma

Cevaplar

  • Horoz Lojistik Temsilcisi27 Ekim 2016

    Sn.Gül Y. Öncelikle yaşamış olduğunuz gecikmeden dolayı özürlerimizi sunarız. Teslimatınız, 26.10.2016 tarihinde sağlanmış olup ürününüz adresinize teslim edilmiştir. Belirtmiş olduğunuz hususlar tarafımızca dikkatle incelenecek ve gerekli iyileştirmeler sağlanacaktır. Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür eder, İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön