15 Mart 2016

Horoz Lojistik Teslim Edilmeyen Sipariş.

12.03.2016 tarihinde siparişim Horoz nakliyata teslim edilmiştir. 14 Mart'ta teslim edilmesi gereken kargom adres bulamama gerekçesiyle teslim edilmemiş ve çağrı merkezinden 15 Mart'ta teslim edileceği ile ilgili bilgi verilmiştir. 15 Mart'ta çağrı merkezini tekrar aradığımızda bizim o kadar aracımız yok günde 300'ün üzerinde kargo dağıtımına yetişemiyoruz diyerek kargomun 17 Mart'ta teslim edileceği bilgisi gelmiştir. Öncelikle bir kargo firması olarak siz hangi devirde yaşıyorsunuz da bütün kargo firmalarının bulduğu adresi bulamıyorsunuz. Navigasyon diye bir cihaz icat edildi haberiniz yok diye düşünüyorum. İlk defa bir siparişim sizin aracılığınızla teslim ediliyor daha doğrusu edilemiyor. Taşıyıcı kuryenin telefonunu aldık arıyoruz telefonu açıp hemen kapatıyor.

Serkan 361 Okunma

Cevaplar

 • Horoz Lojistik Temsilcisi19 Mart 2016

  Sn. Serkan Ş. Siparişiniz 19.03.2016 tarihinde adresinize teslim edilmiştir. Bizimle iletişime geçtiğiniz teşekkür eder, İyi günler dileriz.

 • Horoz Lojistik Temsilcisi18 Mart 2016

  Sn. Serkan Ş. Yaşamış olduğunuz mağduriyetten dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetiniz ile ilgili gerekli aksiyonlar alınmış olup siparişiniz 19.03.2016 tarihinde adresinize teslim edilecektir. Detaylı bilgi ayrıca alıcı, telefon ile aranarak aktarılmıştır. Bizimle iletişime geçtiğiniz teşekkür eder, İyi günler dileriz.

 • Serkan17 Mart 2016

  Sizin yapacağınız iş bu kadar olur. Dün gelecek dediniz bugün oldu halen gelmedi. Ne kadar rezil bir firmaymışsınız siz ya. Bu nasıl bir rahatlıktır böyle.

 • Serkan16 Mart 2016

  Kargo takibinden baktığımda kargonun yarın geleceğini görüyorum. Oysaki siz bugün geleceğini yazmıştınız. Zaten bugün de gelmez ise firmanızın ciddiyetsizliğini her yerde dile getireceğim.

 • Horoz Lojistik Temsilcisi15 Mart 2016

  Sn. Serkan Ş. Güncel adres ve iletişim bilgileriniz evrak üzerinde mevcut olmadığı için teslimatınız gerçekleştirilememiştir. Teslimatınızın sağlanması adına sistem üzerinden adres ve iletişim bilgileriniz güncellenmiş olup ,teslimatınız yarın gün içerisinde sağlanacaktır. Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür eder, İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön