09 Eylül 2015

Horoz Lojistik Hiç Haber Vermeden Kargoyu İade Ediyor!

Ürünü siteden alıyoruz 5 iş günü içerisinde çıkacak deniyor ve ürün çıkıyor. Gel gelelim sonrasında ürün Horoz Lojistik firması ile gönderilmeye çalışılıyor. Horoz Lojistik'i arıyoruz: Van ilinin Bahçesaray ilçesine kargo geliyor değil mi? Horoz Lojistik: İlçe mi orası? İlçe ise gelir! Diyor. Kargo Elazığ merkeze gidiyor ve hiç haber verilmeden geriye iadesi yapılıyor. Ne diye o zaman bir şey boşu boşuna uğraştırıyorsunuz. Neden bize haber verilmeden kargo geri dönüyor? Bir an önce mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

A040601 Kargo Takip Numarası!

Ömer 119 Okunma

Cevaplar

  • Ömer20 Eylül 2015

    Toplumsal terör olayları ile ilgili sıkıntı yaşıyoruz diyorsunuz da neden bana haber vermiyorsunuz? Aciz misiniz haber verecek kadar bende ona göre işlerimi hallederdim.

  • Horoz Lojistik Temsilcisi10 Eylül 2015

    Sn. Ömer Talha Ç. Öncelikle karşılaşmış olduğunuz mağduriyet adına üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.. Van- Bahçesaray bölgesine teslimatımız mevcuttur fakat bölgede yaşanan toplumsal / terör olayları sebebi ile teslimatlarımızda aksama yaşanmaktadır. Teslim süresi geçen ürününüz için satıcı firmadan tarafımıza iade talebi iletilmiştir. Bu talebe istinaden ürününüz iade sürecine dahil edilmiştir. Konuyla ilgili olarak satıcı firma ile görüşebilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür eder, İyi günler dileriz...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön