27 Ekim 2016

Horoz Lojistik Ciddiyetsizlik Ve Gelemeyen Kargo!

Koçtaş'tan D436409 numaralı almış olduğum masamı 13 gün sonunda yanlışlıkla Bursa'ya gönderip en az 15 kere telefonlarda kalarak tarafıma getirdiniz. Getiren arkadaşta tek başına sağ olsun taşıdı eve kadar. Ancak üründe taşıma ve depolanmadan kaynaklı dışarısında değil ama içerisinde resimli olarak Koçtaş'a bildirdiğim 2936*** numaralı talebe istinaden hatalar mevcuttu. Koçtaş ürünü değiştirmeyi hemen kabul etti ve maalesef ki kargo firması olarak tekrar sizlerin alması gerekti.

03.10.2016'da beri hala bekliyorum. Gelip alan yok. 3 kere aradım ve en sonunda ulaşabildiğim tek taşıma numarası olan 3422***'a ulaştım. Sonuç olarak hala bekliyorum. Umudum da yok ve şunu anladım ki hem BİMER'e hem de Ticaret Bakanlığına kadar şikayet edilip tarafınıza bir kayyum atanmadan sizler düzgün iş yapamayacaksınız...

Y.ceyhun 887 Okunma

Cevaplar

  • Horoz Lojistik Temsilcisi28 Ekim 2016

    Sn.Y.Ceyhun S. Yaşanan gecikmeden dolayı özürlerimizi sunarız. İadeniz,28.10.2016 Cuma tarihinde sağlanmış olup ürününüz adresinize teslim edilmiştir. Belirtmiş olduğunuz hususlar tarafımızca dikkatle incelenecek ve gerekli iyileştirmeler sağlanacaktır. Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür eder İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön