15 Temmuz 2015

Horoz Lojistik 2 Haftadan Beri Gelmeyen Buzdolabı.

30.06.2015 tarihinde Media Markt'tan aldığım bir buzdolabı 2 hafta geçmesine rağmen hala gelmemiştir. İşin ilginç taraflarından bir tanesi de lojistik firmasının sistemlerinde 2 defa "gönderilmiştir" diye not düşülmesidir. Bunun ötesinde kargonun sözde 4 gün önce "telefon numaranız yazılmadığı için size teslim edilmediği söylemeleri, üzerine Media Markt'i aradım. Görüştüğüm yetkili "telefonunuz sistemde kayıtlı " olduğunu söyledi.

Cihan 316 Okunma

Cevaplar

  • Horoz Lojistik Temsilcisi20 Temmuz 2015

    Sayın Cihan A, Öncelikle yaşamış olduğunuz mağduriyetten dolayı özürlerimizi sunuyoruz. Şikayetiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Tarafınıza en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

  • Cihan 16 Temmuz 2015

    Media Markt'tan 14 gün önce aldığım buzdolabı, lojistik firmasının (horoz lojistik) beceriksizliği ve Media Marktın ilgisizliği yüzünden gelememiştir. Bunun üzerine para iadesi istememe rağmen, media Marktın ürün depoya girmediği sürece para iadesi edilemeyeceğini söylemesi beni şok etmiştir. Bu söylemden çıkarttığım mesaj şu dur ki; akıbetinin ne olduğunu bilmediğim kargonun, depoya teslim edilene kadar peşinden koşmam gerektiğidir. Yüksek meblağlar ödeyerek rezil olmak böyle bir şey sanırım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön