30 Nisan 2015

Morhipo.com Sebepsiz ve Haksız Sipariş İptali!

Aile üyelerimin telefonundan hopi uygulaması ile paracık kazanarak kendi hesabımdan 5 adet sipariş verdim. Siparişlerimden üçünü sebepsiz iptal ettiler. İkisi gönderilmiş internette dolaşan bilgilere göre bir hesaptan bir sipariş alınır deniliyor.


Bir hesaptan bir sipariş alınıyorsa niçin benim iki siparişim gönderildi, üç tanesi iptal edildi.
2. böyle bir kampanyaya başlandığında bir hesaptan bir sipariş alınır diye bir şey yoktu, sipariş verildikten sonra böyle bir değişiklik yapmak haksızlıktır.
Siparişlerimin hazırlanıp tarafıma ulaştırılmasını istiyorum. Tüm bunlar neticesinde Morhipo.com benim için bitmiştir. Ne ben, ailem ve arkadaşlarım bir daha Boyner grubundan alışveriş yapacağız.

Abdurrahman 194 Okunma

Cevaplar

  • Hopi Temsilcisi29 Mayıs 2015

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip süreci tamamlanmıştır . Bu süreç içerisinde telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılmaktadır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak [email protected]'den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz. Saygılarımızla, Hopi Müşteri İlişkileri

  • Abdurrahman04 Mayıs 2015

    Evet bilgilendirme yapacaksınız. Olmayan kuralları söyleyeceksiniz. Herkes bilsin sizi nasıl bir firma olduğunuzu. Aile üyelerimin her biri için morhipo üyeliği açmak zorunda değilim. Tek bir morhipo üyliğinden birden fazla hopi uygulamasından yararlandım diye morhipo ürünlerimi göndermiyor.

  • Abdurrahman01 Mayıs 2015

    Bırakın bu standart cevapları. Siparişlerim gönderilmediği takdirde bir daha Boyner grubundan (ykm, Boyner, morhipo) alışveriş yapmam

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön