20 Ekim 2016

Hopi Paracıkları Alamıyorum!

28.08.2016'da Migros sanal marketten alışveriş yaptım. 100 TL üzeri alış verişlerde Hopi'den 10 paracık kampanyasına da müşteri hizmetlerini öncesinde ve sonrasında arayarak katıldım. Ama maalesef hak ettiğim 10 paracık hesabıma hiç yüklenmedi. Hopi müşteri hizmetlerini defalarca aradım. 3 kere e-mail attım. İstedikleri bilgileri eksiksizce iki kere e-mail olarak yolladım.


1 aydan fazla bir süre geçtikten sonra böyle bir alış veriş olmadığını söylediler. Yapmış olduğum bu alış verişin fişi ve ürün teslimat listesi hala elimde. Kısacası hem hak ettiğim 10 paracığı yüklemeyen, hem de beni itham eden Hopi'yi kınıyorum. Ben ve eşim bu uygulamayı derhal telefonumuzdan sildik. Yaptığım alışverişin fiş fotosunu da paylaşacağım.

Murat 339 Okunma

Cevaplar

  • Murat23 Ekim 2016

    Yazdığım şikayet metnini bile düzgün okumamışsınız. Sizin verdiğiniz adresten dedalarca deneyimlerimi paylaştım. Mail kutumda kayıtları duruyor. Siz bence müşteri hizmetleri, ya da ilişkilerinizi gözden geçirin. İnsanları yalancılıkla itham etmek, çok ayıp.!

  • Hopi Temsilcisi20 Ekim 2016

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak [email protected]'den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz. Saygılarımızla, Hopi Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön