31 Ekim 2016 #6809590

Hopi İadem Yapılmıyor

15.10.2016 tarihinde Boyner internet sitesinden 100 Hopi kazanarak aldığım ayakkabıyı 19.10.2016 tarihinde Antalya mağazasından renk ve numara değişimi yaptım. Değişimden önce hem Hopi, hem de Boyner müşteri hizmetlerinin bana verdiği bilgi doğrultusunda; "renk/beden" değişimlerinde fatura numarasını Hopi'ye bildirdiğim takdirde paracıklar kaybı yaşamayacağımı teyit ettim.


Lakin değişim sonrası kazandığım 100 paracık hesabımdan geri alındı ve yaklaşık 10 gündür paracıklarım tarafıma iade edilmedi. Daha önceki beden değişimlerimde ertesi gün paracıklarımı iade etmişlerdi. Fakat Hopi'yi 3 kez aramama,1 kezde mail atmama rağmen 100 paracık tarafıma hala yüklenmedi. Aradığımda sürekli olarak firma tarafından kontrol ediliyor diye bir açıklama yaparak oyalanıyorum. Acil olarak Hopi'min iadesini talep ediyorum.

Aykan 361 Okunma

Cevaplar

  • Aykan04 Kasım 2016

    Hopi Müşteri Hizmetlerinden Özhan Bey'in çabalarıyla iadem yapıldı, kendisine teşekkür ediyorum.

  • Aykan02 Kasım 2016

    2 Kasım itibarıyla şikayetim hala bir çözüme ulaşmış değil.

  • Hopi Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba, Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Bizimle yaşadığınız deneyimler ile ilgili olarak [email protected]'den mesajlarınızı iletirseniz seviniriz. Saygılarımızla, Hopi Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön