20 Mart 2013 #1696099

Hoover Kusurlu Ürünü Değiştirmiyor!

Ben Hoover'den marka imajına yerli malı diyerek, güvenip kurutmalı çamaşır makinası aldım, 2/2/2013 tarihinde montajını yapıldı. Servis nasıl profesyonel ki kurduğu makinenin özürünü görmüyor. Tüm belgelerim olmasına karşın fabrikasındaki yetkiliyi defalarca aramama rağmen bir türlü sorunu çözemedik.


Ne onlar beni, nede ben onları anladı. 1.5 aydır hem manevi hemde madden mağdur durumdayım. Bir daha Hoover mi asla.Bu durumu tüm arkadaş çevreme ve sosyal paylaşım sitelerinde anlatacağım. Görsünler Hoover markanın ürününü arkasında duruyor mu? Ürettiğine sahip çıkıyor mu? Neden iyi niyet gösterilmez anlamıyorum oysa anlayış ve iyi niyetle sorunun çözümü hiçte zor değil.

Osman 871 Okunma

Cevaplar

  • Hoover Temsilcisi01 Nisan 2013

    Merhaba Değerli Tüketicimiz, Firma olarak tavrımızda ve duruşumuzda bir sıkıntı yok. Biz her zaman problemin değil çözümün parçası olmaya gayret ediyoruz. Üretimini ve satışını yaptığımız ürünlerimizin her zaman arkasında siz değerli tüketicilerimizin yanındayız. Bu konu için de öyle olmuştur, izin verin ürüne gerekli müdahalemizi yapalım sorununuzu çözme kavuşturalım. Saygılarımla

  • Osman23 Mart 2013

    1-1.5 ay önceki sözde durulmayıp ta ilk başa dönülmesi niçin? sizin verdiğiniz sözden farklı bir talepte mi bulunuyorum. büyük bir firma bu kadar kısa sürede sözünden vazgeçerse uzun süreler sonra acaba hangi durumlarla karşılaşırız. bir kaç sene sonra da servis hizmeti veya yedek parça hakkında aynı yaklaşımı göstermeyeceğinin garantisi var mı? bu güvensizlik zaten tüketiciyi rahatsız eden durumdur. yıllar geçsede köklü firmalar prensiplerini her ne pahasına olursa olsun devam ettirirler ki uzun süreli yaşasınlar ve devamlılık kazansınlar. aksi halde heerkes piyasaya ben büyük firmayım diye çıkar. Merdiven altı üretim ile büyük firma farkı budur. saygılarımla

  • Hoover Temsilcisi21 Mart 2013

    02/02/2013 TARİNDE ÜRÜNÜN MONTAJI YAPILMIŞ VE HASARSIZ ÇALIŞIR DURUMDA TESLİM EDİLDİĞİNE DAİR ÜRÜN MONTAJ FORMU TÜKETİCİ TARAFINDAN İMZALANMIŞTIR TÜKETİCİ ERTESİ GÜN BİZLERİ ARAYARAK ÜRÜN ÜZERİNDE ÇİZİKLER OLDUĞUNU BEYAN ETTİ. SERVİS YÖNLENDİRMESİ YAPILDI.YAPILAN İNCELEMEDE HASARSIZ ÇALIŞIR DURUMDA TESLİM EDİLEN ÜRÜNÜN PANEL VE KAPAĞINDA CİZGİLERİN OLDUĞU GÖRÜLDÜ. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İÇİN ÜRÜNDEKİ ÇİZİK OLAN YEDEK PARÇALARIN ORİJİNALLERİ İLE DEĞİŞİMİNE KARAR VERİLDİ. TÜKETİCİ ÖNCE KABUL EDİP, DAHA SONRA ÜRÜN DEĞİŞİMİ TALEPTE BULUNDU, YİNE MÜŞTERİ MENNUNİYETİ İÇİN ÜRÜN DEĞİŞİMİ KABUL EDİLDİ. BU SEFER TÜKETİCİMİZ ÜRÜNÜN BEDEL İADESİ TALEBİNDE BULUNDU. BU TALEBİNİ SATICI FİRMA İLE ÇÖZEBİLECEĞİ BİLGİSİ IŞIĞINDA KENDİSİDE KABUL EDEREK BAYİİ İLE GÖRÜŞÜP ÇÖZMEK ÜZERE SON GÖRÜŞME YAPILDI. SORUNUNU SATICI BAYİİ İLE ÇÖZEMEYEN ( 1-1,5 AY ) SONRA TÜKETİCİMİZ TEKRAR BİZDEN ÜRÜN DEĞİŞİMİ TALEBİNDE BULUNDU. TÜKETİCİMİZE, TÜKETİCİ MEMNUNİYETİ ADINA, İLK MONTAJ SIRASINDA HASARSIZ OLAN ÜRÜNDEKİ, DAHA SONRA HASARA UĞRAYAN PARÇALARIN ORİJİNALLLERİ İLE DEĞİŞİMİ ÖNERİLMİŞTİR.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön