21 Ocak 2015

Hoover Garanti Süresini Uzatamadık!

23 Haziran 2014 tarihinde almış olduğumuz Hoover HP 510 marka buzdolabının hem satış aşamasında, hem de kurulum aşamasında gelen yetkili servisin yanlış bilgilendirmesi sonucunda garanti süresini uzatamadık. Genel garanti süresinin 7 yıla çıkartılması için ilk 6 ay makinenin kullanılıp sonra yetkili servise bir miktar ücret ödenmesi ile yapılacağı şeklinde bilgilendirildik. Ancak sonrasında aldığımız bilgi bu sürenin 1 ay olduğu ve bu sürenin geçildiği için artık garanti süresini uzatamayacağımız şeklindedir.


Müşteri hizmetleri ile görüşülüp haklı olduğum anlaşılmasına rağmen garanti uzatma işlemi yapılmamıştır hala. Hoover firmasından mağduriyetimizin giderilmesini talep ediyoruz.

Ali 2.720 Okunma

Cevaplar

  • Hoover Temsilcisi28 Ocak 2015

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 398 no'lu Hoover tüketici hattımıza hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Başvurunuz takibe alınmış olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Her zaman %100 müşteri memnuniyeti ve güvenilir hizmet anlayışı ile çalışan firmamız . siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla Hoover Tüketici Hattı 444 0 398 www.hoover.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön