25 Ocak 2014 #2256861

Hoover Çamaşır Makinesinin Kazanı Yerinden Çıktı

Elektroworld capacıty 'de aldığım Hoover kurutmalı çamaşır makinemin çıkardığı sorunlara her gün bir yenisi ekleniyor. Kazanı şu kaçırıyordu, servisle uzun süre cebelleştikten sonra kazanın şu kaçırdığına ikna edebildim. Geldiler kaçırmaz dedikleri kazanın altından şu kaçağını görünce kazanı değiştirmek üzere alıp gittiler. Değiştirip getirdiler.


Eşim çamaşır yıkayıp yıkamamakta kararsız korkarak yine birkaç parça çamaşır atmış kazan yerinden çıktı. Hemen servisi aradım dedim durum bu. Servisçi bana içine ne attınız diye sordu . Aldığım makine 9 kilo yıkama 6 kilo kurutma özelliğine sahip ben ne yıkayacağımı düşüneceğim . Sorunum çözülmedi .

Volkan 973 Okunma

Cevaplar

  • Volkan12 Ocak 2015

    şikayetlerim devam etmektedir.

  • Hoover Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 398 no'lu Hoover tüketici hattımıza hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Başvurunuz takibe alınmış olup gerekli işlemler başaltılmıştır. Her zaman %100 müşteri memnuniyeti ve güvenilir hizmet anlayışı ile çalışan firmamız . siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri yasal mevzuatlara ve Hoover standartlarına uygun olarak büyük bir hassasiyetle değerlendirilerek sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarımı sağlayacaktır. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla Hoover Tüketici Hattı 444 0 398 www.hoover.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön