18 Temmuz 2016
Yorum Yap
#5978461

Hoover Çamaşır Makinem Çamaşırları Kötü Kokutuyor

Daha önce servis çağırdım. Neocal ve temizleme ilacı verildi. Kireç önleyici filtre taktırmama, üstelik bunların parasını da garanti koşulları olduğu halde, servise ödememe rağmen ayrıca sorunun giderden kaynaklandığını söylediler.


Bu sorunu da çözdüğümüz halde, makineyi 2 şişe elma sirkesi ile boş olarak çalıştırın dediler. Onları da yaptığım halde sorunum çözülmedi. 28.06.2014 aldığım makineden hiç memnun değilim. Havlular ve diğer çamaşırlar çok pis kokuyor. Havluya yüzümü kurulayamıyorum. 30 yıldır çamaşır makinesi kullanıyorum. Hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım. . Sorunumun giderilmediği halde yasal yollara başvuracağım. Gereği neyse yapılsın istiyorum.

Ümran Ümran 3.113 Okunma

Cevaplar

  • Ümran25 Ağustos 2016

    Sorunum halen giderilmedi. 21 gün önce gelen servis elemanları sorunu çözemedikleri için haftaya müdürlerinin geleceğini söylediler. 3hafta geçti. Gelen ya da arayan olmadı. Servisten de makineden de memnun değilim. Lütfen yetkililere söylüyorum. Çözüm bulamazsanız çözüm mercine başvuracağım. Bilginize.

  • Hoover Temsilcisi19 Temmuz 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 398 no'lu Hoover tüketici hattımıza hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Başvurunuz takibe alınmış olup gerekli işlemler başlatılmıştır. Her zaman %100 müşteri memnuniyeti ve güvenilir hizmet anlayışı ile çalışan firmamız . siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri yasal mevzuatlara ve Hoover standartlarına uygun olarak büyük bir hassasiyetle değerlendirilerek sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarımı sağlayacaktır. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla Hoover Tüketici Hattı 444 0 398 www.hoover.com.tr

Ziyaretçi Yorumları