09 Haziran 2014

Hoover Bulaşık Makinem Çok Sesli Çalışıyor

30.05.2014 tarihinde Hoover ddy 062x/E17 serisi bulaşık makinesini aldık. Ürün 05.06.2014 tarihinde servis tarafından kuruldu ancak çalıştırılmadı. Ertesi gün ürünü çalıştırdık. Fakat çok yüksek gürültü çıkarıyordu. Ayrıca bir Alman markasına yakışmayacak şekilde ön kapağı sacı resmen dokununca içine çöküyordu. Önce ürünü aldığımız yeri sonra Hoover müşteri hizmetlerini aradık.


Her ikisi de servisin geleceğini, ürün arızalıysa değişim yapacağını söyledi. Ancak biz üründen yüksek gürültü nedeniyle memnun olmadığımızı ve başka bir ürünle değiştirmek istediğimizi belirttik, bize verilen cevap olumsuz oldu. Daha ürünü alalı 10 gün olmasına rağmen ürünü iade almayacaklarını belirttiler.

Sertan 5.783 Okunma

Cevaplar

  • Hoover Temsilcisi10 Haziran 2014

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 398 no'lu Hoover tüketici hattımıza hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Konu ile ilgili Tüketicimize gerekli açıklamalar ve yönlendirmeler Firmamız tarafından yapılmıştır. Her zaman %100 müşteri memnuniyeti ve güvenilir hizmet anlayışı ile çalışan firmamız . siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri yasal mevzuatlara ve Hoover standartlarına uygun olarak büyük bir hassasiyetle değerlendirilerek sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarımı sağlayacaktır. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla Hoover Tüketici Hattı 444 0 398 www.hoover.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön