14 Şubat 2013

Hoover Bayi Sözünde Durmadı!

Bulaşık makinesini alalı 4 ay olmasına rağmen makinemi iyi yıkamadığından tabanında çamur gibi görüntü olmasından dolayı kullanamıyorum aldığım bayi çok met ederek sattığı makineyi aradan 6 ay dahi geçse değişirim demişti .


Şimdi ben sattım bu benim görevim değil dedi gelen servisler de suyu ısıtıyor programları iyi bulaşığı yıkamadan mı koyuyorsun diye sordu fabrikanın kabul etmediğini söyledi aldığım bayiden ve servislerden şikayetçiyim.

Sema 458 Okunma

Cevaplar

 • Sema08 Temmuz 2013

  asla tercih etmem kimseyede tavsiye etmem .adı batsın o firmanın.

 • Sema17 Nisan 2013

  artık heryerde adını bile anmak istemediğim bu markayı tüketici hakem heyetine şikayette bulundum .tüm şikayetçilerede aynı şeyi tavsiye ediyorum .nekadar şikayet olursa okadar iyi ve çabuk olurmuş .tüm tanıdıklarıma ve onların çevresine bu markayı kötülüyorum .nekadar müşteri kaybettiklerini yakında anlarlar.paramıda onlara helal etmiyorum .hayrını görmesinler inşallah.

 • Hoover Temsilcisi12 Mart 2013

  Tüketicimizin ürünü servis tarafından gerekli kontrollerin yapılabilmesi için atölyeye alındı. Ürünün çalışma sistemi ile ilgili herhangi bir soruna raslanılmamıştır. HOOVER ÇAĞRI MERKEZİ 444 0 398

 • Sema09 Mart 2013

  gerekli işlem başlatıldı dedikleri halde sorun yok diyiyorlar ama sorun hala aynı sadece oyalıyorlar.

 • Hoover Temsilcisi22 Şubat 2013

  Tüketicimizin başvurusu takibe alınmış olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. HOOVER ÇAĞRI MERKEZİ 444 0 398

 • Sema16 Şubat 2013

  hoover marka bulaşık makinemi topkapı timaşta bulunan hoover bayisi ve sonradan babası olduğunu öğrendiğim özkeskin mağazasının sahibinden ve yetkili servislerinden satana kadar gösterdikleri ilgiyi sonradan göstermedikleri için şikayetçiyim gelen servis bulaşığı yıkamadanmı koyuyorsun diyedalga geçiyor bende yıkayıp durulayıp koyuyorum makine değil raf olarak kullanmak için aldım para ödüyorum dedim .sizlerden aldığım bayi ve hoover servisini protesto için destek bekliyorum.teşekürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön