25 Kasım 2014

Hoover Ürün Sık Arızalanıyor ve Yıkama Yapamıyorum.

Ürünü Alman Malı diye aldım fakat hiç memnun değilim. Üstelik bugün gelen servis elektronik kartının değişeceğini söyledi. Ürünü daha alalı 2 sene bile olmadı hemen arızalandı. Birde gelen servis yetkilisi arkadaş bana tek parça attığım ve makinenin sıkma yapmadığı ve büyük bir parça ve ağır bir parça olmasına rağmen makine önlem alıyormuş tek parça olduğu için sıkmıyormuş. Ağırlık denge fonksiyonu güvenlik olarak kapatıyormuş kendini ve sıkma işlemini atlıyormuş. Ne kadar saçma dedim o üründen sonra 5 kiloya yakın renkli çamaşırlar attım onları da sıkmadı, çok mantıksız bu söylediğin bu durumda dedim, bu makineler böyle dedi. Yani makinenin güvenlik programından ötürü çamaşırlarımızı yıkayamıyoruz.

Selahattin 6.867 Okunma

Cevaplar

  • Selahattin28 Kasım 2014

    makine 11 kg yıkama kapasitesine sahip değil ve siz bana çözüm üretmediniz hala

  • Selahattin28 Kasım 2014

    Her zaman %100 müşteri memnuniyeti ve güvenilir hizmet anlayışı ile çalışan firmamız . demişsiniz ama sadece şikayeti cevaplamış olmak için buraya matbu cevap yazıp bu işten sıyrılmaya çalışmak bu başka bir şey değil ben hala yetkili birinden telefon bekliyorum ve hala sorunum çözülmüş değil. 11 kg yıkama 7 kg kurutma kapasitesi var güya aldığım ürünün hiç bile 5 kg çamaşırı bile yıkayamıyorum çoğu zaman. sıkma yapmıyor güvenlik nedeni ile. çok saçma benim bildiğim bu gibi programlar insan hayatını kolaylaştırmak için olmalı sizin ürününüzdeki gibi zorlaştırmak için değil.

  • Hoover Temsilcisi26 Kasım 2014

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 398 no'lu Hoover tüketici hattımıza hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Başvurunuz takibe alınmış olup gerekli işlemler başlatılmıştır. Her zaman %100 müşteri memnuniyeti ve güvenilir hizmet anlayışı ile çalışan firmamız . siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri yasal mevzuatlara ve Hoover standartlarına uygun olarak büyük bir hassasiyetle değerlendirilerek sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarımı sağlayacaktır. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla Hoover Tüketici Hattı 444 0 398 www.hoover.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön