Hoover Ürün Arızasının Sürekli Tekrarlaması..

Mehmet K. |

25.07.12' de Hoover çamaşır makinesi aldım. Belirli bir bedel ödeyerek garanti süresini 7 yıla uzattım. Üründe çalışma esnasında ses, gürültü yapması, hareket etmesi şikayetiyle Yalova'daki servise ulaştım ve arızayı bildirdim. Ancak servisten yakın bir zaman içerisinde hizmet alamadım ve servis evime gelmedi.

Defalarca aramama rağmen, servis tarafıma ulaşamadıklarını beyan ederek sorumluluğu üzerinden atmıştır. Aradan yaklaşık 1-1.5 ay geçtikten sonra servis bana ulaştı ve ürünü kontrol etti. Daha sonra üründeki arıza giderildi deyip evden ayrıldılar.

15 gün kadar sonra aynı arıza tekrar meydana geldi. Servisi arayıp durumu bildirdim. Servis ürünü götürdü 5 gün sonra getirip kurulumu yaptı ve gitti. 20 gün sonra aynı arıza tekrarladı. Halen ürün arızalı şekilde beklemektedir. Kullanım yapamamaktayım. Servise 06.06.2016 'da bilgi verdim. Aynı gün veya ertesi gün geliriz deyip bu güne kadar gelmediler.

Etiketler :

Yetkili Servis Randevu Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Haziran
  17:16

  Sayın Tüketicimiz,
  Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.
  444 0 398 no'lu Hoover tüketici hattımıza hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Konu ile ilgili Tüketicimize gerekli açıklamalar ve yönlendirmeler Firmamız tarafından yapılmıştır.

  Her zaman %100 müşteri memnuniyeti ve güvenilir hizmet anlayışı ile çalışan firmamız .
  siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri yasal mevzuatlara ve Hoover standartlarına uygun olarak büyük bir hassasiyetle değerlendirilerek sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarımı sağlayacaktır.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.
  Saygılarımızla

  Hoover Tüketici Hattı
  444 0 398
  www.hoover.com.tr