02 Eylül 2013

Hoover Ocak Düğmesini 2 Ayda Getiremedi!

05.08.2013 tarihinde bir Hoover ankastre set aldım ve montajı yapıldı. Setin ocağının düğmelerinde birisi soyulmuş çıktı. Servis raporuna yazdılar. Bayramdan sonra ararız gelir alırsınız dediler. Bugüne kadar arayan olmadı. Kendim gittim gelen giden yok dediler.

Faruk 891 Okunma

Cevaplar

  • Faruk 23 Ekim 2013

    Davlumbaz motor arızası için 2 ayrı servis geldi. 1.servis Çağrı teknik servisi motorun durmasının normal olduğunu söyledi, ben zaten bunu kabul etmiyorum mantıksız çünkü. 2.servis Çağdaş servis ise diğer servisin dediğine "olur mu öyle şey motor değişecek" dedi. Tabi kimse gelmeyince buraya yazdım bunu. Beni aradınız servis yönlendireceğiz dediniz. İstemediğim halde yine çağrı teknik servisini gönderdiniz. Eleman ne dese beğenirsiniz ; "ben size bu durumun normal olduğunu söylemiştim ya şimdi bunu değişince yine aynısı olacak "dedi. Elinde getirdiği motorda uymadı büyükmüş zaten. onuda yine bekliyoruz. Bir çaydanlık ve bir tencere ocakta iken davlumbaz ısınma sebebi ile durmaz sevgili HOOVER. Servisiniz bana bunu yedirmeye çalışıyor ama ben asla bunu kabul etmiyorum.

  • Hoover Temsilcisi11 Ekim 2013

    Tüketicimizin başvurusu takibe alınmış olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. HOOVER ÇAĞRI MERKEZİ 444 0 398

  • Faruk 07 Ekim 2013

    Aldığım bu setin davlumbaz motoru kendi kendine duruyor. Bu bekleme sürecinde de bu hat açıktı meydana. Servisi çağırdım. Motoru değişelim dediler. Tahmin edin noldu? ne gelen var ne giden....

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön