09 Nisan 2013

Hoover Çamaşır Makinesi Çamaşırları Parçalıyor!

Hoover marka 9 kg yıkama 6 kg kurutmalı çamaşır makinesi satın aldım.Söz konusu çamaşır makinesi alındığı günden bugüne 4-5 kez servis çağrıldı. Makinenin kartı bile değişti fakat makinedeki arızalar her seferinde başka bir bölümünde yer almaya başladı. En son makine çamaşırları parçalamaya başladı.

Servis bu seferde iç lastiğin tamamen değişmesi gerektiğini söyledi. Bende makinenin değişmeyen parçasının kalmadığını artık kendisinin değişmesi gerektiğini beyan ettim. Fakat 3 yıl içinde aynı arızadan değişmeler yapılmadığı için değiştiremeyeceklerini sadece parça değişikliğini yapacaklarını beyan ettiler. Makinenin tamamen değişmesini talep ediyorum.

Mehmet 1.274 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 30 Aralık 2013

    Çamaşır makinasının beyni değişti, kazanı değişti, elektrik aksamı değişmesine rağmen aynı makina şimdi de sigortaları artırıyor ve çalışmıyor.28.12.2013 tarihinde servise haber verdik 30.12.2013 tarihinde geleceklerini beyan ettiler saat 21.00 olmasına rağmen gelen kimse yok.Aynı makina için 6 kez servis çağrıldı ve makina hala arıza veriyor. Demekki Hoover marka ürün almamız gerekiyormuş. konu hakkında umarım birileri dönüş yapar artık. makinanın sadece dış yüzeyi değişmedi.

  • Hoover Temsilcisi12 Nisan 2013

    TÜKETİCİMİZ İLE GÖRÜŞÜLÜP SERVİS YÖNLENDİRİLDİ YEDEK PARÇA DEĞİŞİMİ YAPILACAKTIR. HOOVER ÇAĞRI MERKEZİ 444 0 398

  • Hoover Temsilcisi09 Nisan 2013

    Tüketicimizin başvurusu takibe alınmış olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. HOOVER ÇAĞRI MERKEZİ 444 0 398

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön