Hoover Çamaşır Makinem Kafasına Göre Hareket Ediyor!

Sıdıka C. |

5 ay önce Hoover green-ray DYN9144DPG model bir çamaşır makinesi aldım. Geldiği dakikadan bu yana sorunlu. Bir kere 1400 devir aldığım makinenin elektronik ekranı 1600 devir gösteriyor. Ön yıkamalı program seçiyorum ön yıkamayı yapıyor. 2. yıkamaya geçmiyor. O nedenle bu programı kullanamıyorum.

Çamaşırı az da koysam, çok ta koysam asla ekrandaki sürede yıkamıyor. İçinde kendi tartı sistemi olduğunu biliyorum ama ekranda 3 saat 50 dakika yazıp ta 1 saatte yıkamayı bitiren başka bir makine var mı acaba? Bazen de aklını yitiriyor , sıkarken kendini duvarlara vuruyor. Apartman ayağa kalkıyor gürültüden. Gece bu nedenle çalıştıramıyorum. Bir yumuşatıcıyı almamış, bir bakıyorum deterjan almamış.

Etiketler :

Deterjan Alma Titreşim-Yürüme Program Sorunları

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sıdıka C.
  10 Ocak
  22:22

  Hover firmasından hemen beni aradılar şikayetimi tekrar dinlediler.eve servis gönderdiler. servis tekrar şikayetimi dinledi. herhangi bir müdahale de bulunmadılar. gerekli yerlere bildireceklerini ve sonucu bana bildireceklerini söylediler 2 gün oldu henüz.aramalarını bekliyorum.henüz çözüm bulunmadı. ama ilgilenme aşamasından memnun kaldım

 • 07 Ocak
  17:31

  Sayın Tüketicimiz,
  Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.
  444 0 398 no'lu Hoover tüketici hattımıza hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Başvurunuz takibe alınmış olup gerekli işlemler başaltılmıştır.

  Her zaman %100 müşteri memnuniyeti ve güvenilir hizmet anlayışı ile çalışan firmamız .
  siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri yasal mevzuatlara ve Hoover standartlarına uygun olarak büyük bir hassasiyetle değerlendirilerek sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarımı sağlayacaktır.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.
  Saygılarımızla

  Hoover Tüketici Hattı
  444 0 398
  www.hoover.com.tr