07 Kasım 2013

Hoover Bulaşık Makinesinin Sepeti Tabakları Tutmuyor!

Ben Hoover marka çamaşır ve bulaşık makinesi aldım. Bulaşık makinesi DDY062. Makinenin alt sepetine konan tabaklar hep kapağa çarpıyor, servis tabaklarının tutamağı yetersiz tabakları tutmuyor. Bu durumu firmaya ilettim. Çarpmayı engelleyici plastik tutamaç yolladılar sorun çözüldü. Fakat servis tabaklarını hala makineye koyamıyoruz tutmuyor tabaklar üst üste devriliyor. Firma sonunda yapacak bir şey yok orijinali böyle dediler. Ben şimdi ne yapacağım.

Neden Hoover aldım; Yaşı benim gibi 50' ye yakın olanlar bilirler 70' li - 80 'li yılları Hoover benim gözümde efsane idi. Herkes annemin Hoover süpürgesini aldı bizden bende izi kalmıştı. Çocuklarım benle dalga geçiyor senin efsane öldü diyorlar.

Osman 779 Okunma

Cevaplar

 • Osman25 Aralık 2013

  Evet nihayet Aynı model makinanın benim istediğim sepetinden onlara resim çekip gönderdim bana istediğim sepeti gönderdiler. Çok uğraştırdılar ama yinde Teşekkür ediyorum kendilerine

 • Osman11 Kasım 2013

  Aynı model makinanın benim istediğim sepetinden var göndermiyorlar . Nasıl bir anlayış bu anlayamıyorum

 • Osman08 Kasım 2013

  Bu gün samsundaki teknik servis ile tekrar görüştüm biz de sizinle aynı fikirdeyiz tabaklar tutmuyor resmini çekip gönderdik dediler ama firma değiş demeden biz olumsuz rapor yazamayız bilgisini ilettiler.

 • Osman08 Kasım 2013

  Hiç bir bilgi aktarmadılar sorunumu çözün dedim çözmediler bana başka ızarası olan model makina verin dedim ilgilenmediler sadece sorun yarattılar

 • Hoover Temsilcisi07 Kasım 2013

  “TÜKETİCİMİZLE GÖRÜŞÜLÜP KONUYLA İLGİLİ GEREKLİ BİLGİLER AKTARILMIŞTIR.” HOOVER MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 0 398

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön