Hoover 13+8 Kurutmalı Çamaşır Makinesi...

Melis A. |

Ürünü alalı 1 ay oldu. Üründe bir sıkıntı yoktu. Yalnız kurutma aşamasında aşırı bir plastik kokusu yayılıyor eve. Şu an makinam yüksek sıcaklık ve 1 saat 30 dakikalık kurutma seçeneğinde 59. dakikadan sonra yürümeye ve aşırı ses yapmaya başladı. Üzerindekiler yere düştü. Başında bekliyorum, yürüyünce düzeltiyorum. Servis gelip baksın istiyorum. Daha 1. taksiti gelmedi. Sorun canımı sıktı.

Etiketler :

Titreşim-Yürüme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melis A.
  11 Eylül
  04:03

  Gene aynı problem var tambur o kadar set darbelerle tekmeler gibi vuruyor ki makine patlayacak HElen ayağını düzeltti yerinden oynamış dedi. İyide kardeşim makinenin tamburun da bir sorun var ve sallantı yürüyor. Bazen sallanması bazen sallanmaması durumuna bakacak olursak eğer sorun ayakta değil, zeminden diğil. Makinem bozuk iade yazın. Artık kopyala yapıştır yapıyorum çünkü şikayetim devam ediyor. 7 kere gelindi ben diyorum koku var sallanıyor yürüyor bağırıyor en son geldiğinde artık makineden su akıyor diye geldiler. Bu sefer beyni bozulmuş dedi kart değiştirdi gene bi olmadı. Facebook (Hoover markası) ve Youtube.com hesabı açtım makinenin vidyosunu da koydum görebilirsiniz.

 • Melis A.
  19 Mayıs
  02:08

  Aloo hala aynı probem var diorum cevap nie vermiosunuz

 • Melis A.
  14 Mayıs
  01:38

  Gene aynı problem var tabbur o kadar set darbelerle tekmeler gibi vuruyoki makine patlicak yakla alakası yok. Elen ayağını düzeltti yerinden oynamış dedi. İyide kardeşim makinenin tamburunda bir sorun var ve sallantı yrttığındn yürüyo. Bazen sallanması bazen sallanmaması durumuna bakacak olursak eğer sorun ayakt diil, zeminden diğill sorun makinde gelin düzeltin

 • 15 Nisan
  17:34

  Sayın Tüketicimiz,
  Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.
  444 0 398 no'lu Hoover tüketici hattımıza hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Konu ile ilgili Tüketicimize gerekli açıklamalar ve yönlendirmeler Firmamız tarafından yapılmıştır.

  Her zaman %100 müşteri memnuniyeti ve güvenilir hizmet anlayışı ile çalışan firmamız .
  siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri yasal mevzuatlara ve Hoover standartlarına uygun olarak büyük bir hassasiyetle değerlendirilerek sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarımı sağlayacaktır.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.
  Saygılarımızla

  Hoover Tüketici Hattı
  444 0 398
  www.hoover.com.tr