Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Hoopkapıda Aynı Gün Teslimat Sorunu

profile
Banu
05 Aralık 2023
194

Gelmiş geçmiş en kotu kargo deneyimini yaşadım sayelerinde. Aynı gün teslimat adı altında 60₺ kargo ücreti talep etmeyi biliyorsunuz ama is kargoyu teslim etmeye gelince ortada ne kargo var ne de bir muhatap. Acilen kargomun tarafıma ulaşmasını talep ediyorum ve kargo ücretinin tarafıma geri yatırılmasını. Pişmanlıksın hoopkapıda.

Hoopkapıda Aynı Gün Teslimat Sorunu
profile
1 Destek
Banu
Banu
06 Aralık 2023 12:44
Hoopkapıda Aynı Gün Teslimat Sorunu

Ürün bana aynı gün teslim edilmediği gibi bir de başkasına teslim edilmiş. Yaşattığınız bu mağduriyeti nasıl çözmeyi planlıyorsunuz? Ürün teslimatı yaparken kime teslim ettiğinizi teyit etmeden nasıl teslimat yapıyorsunuz aklım almıyor? Ürünümü kime teslim ettiniz? Benim ürünüm nerede? Bunların yanında kargo firmasıyla hiçbir şekilde iletişim sağlayamıyorum ne maillere ne de aramalara asla cevap vermiyorlar. Hiçbir şekilde muhatap bulamıyorum kendime. Sorunumun acil çözülmesini istiyorum. Gerekli yerlere şikayette bulunacağımın garantisini veriyorum. İnsanları bu şekilde mağdur edemezsiniz.

Banu
Banu
06 Aralık 2023 19:05

Merhaba, ürün elime ulaştı ama resmen yoruldum kargomun peşinde koşmaktan açıkçası ürüne karşı bir hevesimde kalmadı iadesini gerçekleştireceğim. Bir daha hoopkapidayla iş birliği yapan hiçbir firmadan aynı gün teslimat hizmeti almam.

Benzer Şikayetler

Hoopkapıda Aynı Gün Teslimat Çalışmıyor

profile
Semih
06 Aralık 2023
138

Fashfed'den aldığım ürünler için aynı gün teslimatı seçerek ekstra ücret ödedim fakat maalesef gerçekleştiremediler. Gerçekleştiremedikleri gibi de ne arayan var ne soran. Bunlara güvenerek hem adım atmayın hem de ekstra ücret ödeyerek sizi yerine koymalarına lütfen izin vermeyin.

Hoopkapıda Ertesi Gün Siparişin 2 Gündür Gelmemesi

profile
Seren
02 Aralık 2023
181

Gelmiş geçmiş işini yapamayan bütün kargoları unutun. Aynı gün teslimat ve ertesi gün teslimat yapan hoopkapında adlı kargo firması. Zara'dan ertesi gün teslimatlı 50 TL ekstradan para vererek kargo siparişi verdim. Doğum günü hediyesi almıştım arkadaşıma. Zara siparişten ertesi gün siparişi kargoya...

1

Hoopkapıda Aynı Gün Teslimat = 2 Gün Sonra Teslimat Ve Muhatap Bulamamak

profile
Mücahit
01 Aralık 2023
116

Spigen şirketinden acil ihtiyacım olduğu için hoopkapıda aynı gün teslimat ile bir şarj aleti söyledim. Aynı günü bırakın 2 gün sonra geldi zaten. Ben çoktan şehir dışına çıktığım için ürünün geri iade olacağını söyledim. Bir hafta oldu ve hala kargom Spigen'e geri gitmemiş. Spigen ile konuştuğum...

Hoopkapıda Teslim Edilmeyen Kargo

profile
Elif
30 Kasım 2023
125

Zara'dan aynı gün teslimat işe ürünün aldım. Bu hoopkapıda 2 gündür teslimat yapmadı. Mail ile iletişime geçtim. İlgili birimlere bilgi verildi diyor. Kaç gündür ses Seda yok. Bu nasıl iş arkadaş ya. Koskoca Zara'nın çalıştığı kargo şirketine bak. Yazıklar olsun!

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz