24 Ekim 2016 #6753049

Honda Kalitesi Bitiyor Mu?

Eşimle imkanlarımızı bayağı zorlayıp markasına ve üretim yerine güvenerek Honda Civic aldık. Aldıktan bir yıl sonra içteki kapı kolları soyulmaya başladı. Kapı kolları garanti kapsamında değiştirildi. Bu seferde sağ ön kapı camı arızalandı. Servis uzun sürer dedi ama 15 dakika sonra tamam deyip gönderdiler. Birkaç ay sonra aynı arıza tekrar başladı. Servisteki usta bu sefer cam motorunun ve fitilinin arızalı olduğunu söyledi. Bu parçaların değişiminin garanti kapsamında değişemeyeceğini söylediler. Nedenide motor yağını serviste değiştirmemişim.


Motor bakımıyla cam motorunun ne alakası var. 4 yıllık aracımız henüz 20 binde, bu camı kaç sefer kullandım ki? Arızanın ilk seferde geçici olarak giderilmesi bende acaba bu arıza aldığımda da mı vardı şüphesi yarattı. Honda' da bu kadar kısa zamanda ve az km de bu sorularla karşılaşacağımı tahmin etmiyordum. Firmanın gereğini yapmasını rica ediyorum.

Hakkı 13.326 Okunma

Cevaplar

  • Hakkı09 Kasım 2016

    Arabama Mutluhan da cam motoru ve cam fitili arızası denmişti özel servislere baktırdım yalnızca ayarının bozuk olduğunu söylediler. Cam motoru fitil işçilik en az 500 TL. İnsanlar acaba neden yetkili servisi tercih etmiyor. Yorumu sizlere bırakıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön