Honda Verilen Aksesuar Orijinal Değil!

Mustafa K. |

Mart ayında Honda Bora'dan babama 2013 model Honda Civic otomobil aldık. Alım sırasında kapı altı mikelajları, kauçuk paspas, bagaj havuzu hediye edildi. Fakat aynı tarihte kardeşimde Çorum'dan 2013 model civic aldı. Ona paspas hediye edilmiş. Hediye paspasları gördüğümde bize hediye verilen paspasların piyasada Ş***, D*** paspasından bir farkı yok.

Daha sonra siteden diğer ürünleri de kontrol ettim onlar da orijinal değil. Fakat onlar paspaslar kadar göze batmıyor. Sonuçta bize orijinal hediye vereceklerini bildirdiler. 4 kere Honda Bora'ya müşteri hizmetlerine mail attım. Sonuçta büyük bir firma Honda Bora bana bir cevap vereceklerini düşünüyordum. Fakat bir cevap alamadım.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa K.
  26 Ağustos
  16:38

  Bu kadar ilgisiz bir kurumla karşılaşacağımı sanmıyordum.Bundan sonra Türkiye sorumlusuna mesaj atacağım.Oda aynı ilgisizlikle cevap vermezse mutlaka bir cevap alana kadar devam edeceğim.

 • Mustafa K.
  23 Ağustos
  17:42

  Adının ağırlığını taşıyan bir kurumsal anlayışa sahip değil.

 • Mustafa K.
  23 Ağustos
  17:40

  Honda bora nın şikayetime bu kadar ilgisiz kalacağını hiç zannetmiyordum.Binası büyük fakat hedefleri ve vizyonu darmış.Bu kadar küçük bir sorunu bile halledecek vizyona sahip değilmiş.Ben bu şikayetimi dile getirirken ben böyle büyük firmaların müşteri memnuniyetine önem verdiğini düşünüyordum.Bunda yanıldığım için kendi adıma değil fakat honda bora adına üzğünüm.

 • Mustafa K.
  14 Ağustos
  00:50

  Mağduriyetimin çözümü ile ilgili henüz hiçbir adım atılmadı

 • Mustafa K.
  10 Ağustos
  16:07

  Şikayetim konusunda Honda bora bana ulaştı.Fakat hiçbir şekilde yardımcı olunmadı.Sadece personeli suçlayıcı bir tavır sergilendi.Sipariş fişine böyle yazıldığı söylendi.Fakat benim mağduriyetimle ilgili çözüm sunulmadı.