Honda Servis Yüksek Ücret Alıyor.

Ufuk T. |

2 - 3 gün öncesi daha iki aydır kullanmaya başladığım Honda Forza marka motorumu orta sehpası kayınca tutmaya çalışırken yanlışlıkla gazı çevirince motor duvara çarptı. Ayaklık ne kadar sert olsa da kaydığı belli olmuyor.

Ben buradaki hata ben veya üretim konusuna geçmek istemiyorum. Far, çamurluk ve iki ufak parçadan 4000 TL para aldılar. Ben rakama itiraz ettim ve azda olsa indirim istedim. Bana red cevabı verdiler. Motoruma 1800 TL'ye takılan far çizik ve montaj sırasında başka yerlerini çizmişler. Merkezlerine bildirdiğim de geri dönüş yapacaklarını ilettiler hepsi hikaye.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Ufuk T.
    18 Mart
    22:50

    Daha önce şikayet var a yazdığım Honda forza marka motoruma 1800 TL karşılığında takılan far çizik,600 TL karşılığında takılan sağ gıranaj yamuk ve sağlam camımı da boydan boya çizip. Birde bana şu cevabı verdiler. Sen bu motorsikleti teslim aldın artık hiçbir şeyi ispat edemezsin. o motoru sen çizmiş olma ihtimalini hesaplayarak garanti kapsamına bu parçaları hiçbir şekilde değerlendiremeyiz. Honda almak isteyenlere Honda müşteri felsefesini buradan duyurmak istiyorum saygılarımla;