10 Eylül 2013

Honda Servis Aracımı Kusurlu Teslim Etti!

Honda marka aracımı, çarpma nedeniyle Eskişehir Honda servisine ( Honda Ufuk) bıraktım. Sadece arka tampon ve bagaj kapağı düzeltme işlemini 1 haftada zorlukla yaptılar. Aracı teslim almaya gittiğimde hasar danışmanı olan, ancak insan ilişkileri son derece zayıf olan görevli, bana daha aracım teslim edilmeden hasarsız olarak teslim aldım kağıdını imzalatmak istedi.

Nitekim araç servisten çıkınca nedeni belli oldu, boyayıp tamir ettiklerini iddia ettikleri aracımın tamponu eskisinden daha derin şekilde çizikti ama görevli arkadaş halen hasarsız teslim kağıdını imzalatmak isteyince, çizik olarak teslim aldım diye imzaladım. Ne bir özür dilediler nede hatalarının telafisini yaptılar.

Emre 625 Okunma

Cevaplar

  • Emre 02 Ekim 2013

    Geçen bunca zamana rağmen hiçbir geri dönüş olmamıştır ve ne yazıktırki tamir ettiklerini iddia ettikleri park sensöründe tekrar arıza belirdi. Allah Eskişehir Honda Ufuk Servisi'ne düşürmesin.

  • Emre 16 Eylül 2013

    Henüz bir öneri getirilmemiş olup, sadece şikayetim dinlendi. Sanırım hiçbir şey yapılmayıp bir özür ile geçiştirilecek. Ama bir kişiyi bile Honda Ufuk bayisinden uzak tutabilirsem kendimi mutlu sayacağım .Saygılarımla sitenize duyarlılığınız için çok teşekkür ederim. Uzm. Dr. Emre TAHBERER

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön