06 Ocak 2015

Honda Plaza Damla Yanlış Bilgilendirme Yaptı.

19.02.2014 tarihinde Honda Plaza Damla'dan aldığım aracın silecekleri 1 ay sonra çalışırken çok ses çıkartmaya, iyi silmemeye ve takılmaya başladı. Sorunların artması nedeniyle Nisan ayında Honda Damla'ya gittim. Servis ekibi kaba bir tavır içerisinde sorunun camın kirli olmasından kaynaklandığını belirtti.

Benim ısrarım üzerine sileceği değiştireceklerini söylediler. 5 dakika sonra sileceği değiştirdiklerini belirttiler ama herhangi bir garanti belgesi ve fatura vermediler. Bugün servise gittiğimde ise söz konusu parça değişimine ilişkin bayi sisteminde herhangi bir kayıt olmadığını öğrendim. Honda Damla için tüketici hakları mahkemesine gideceğim. Sorun da hala düzelmedi.

Altuğ 4.618 Okunma

Cevaplar

  • Altuğ16 Ocak 2015

    Şikayetim üzerinde Honda Damla tarafından arandım ama yetkililerin üslubu nedeniyle tartışma yaşadık. İlk şikayetim üzerine öğrendim ki Honda Damla aracımın silecek süpürgesinde üretim hatası olduğu halde gereken değişimi yapmamış. Bu durumu onlara belirttiğimde ise reddettiler. 2014 yılında Honda Damla'dan aldığımın aracımın silecek süpürgelerinde üretim hatası mevcuttur. Daha önceki şikayetimde belirtiğim gibi sorun nedeniyle 2 kere Damla'ya gittim. İlk gidişimde değişim yaptık dediler ama sistemde kayıt bulunmamakta, yalan beyan mevcut. 2. gidişimde de gereken özeni göstermediler baştan savma inceleme yaptılar. Honda benim sorunumu 1 yıldır çözemedi ben kendi cebimden para verip halletmek zorunda kaldım. Bu nedenle üretim hatası olarak silecek süpürgelerini tüketici hakları mahkemesine delil olarak sunacağım. Bilginize.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön